• Ekiden Warm Koşu Taytı - Erkek - Siyah

Ekiden Warm Koşu Taytı - Erkek - Siyah

Ref :
8280370
Le plus produit
Stratermic teknolojisi sayesinde ısı yalıtımı sağlar. Bel kısmında anahtar cebi vardır.
27,99 TL*

AVANTAJLAR

Isı yalıtımı
Soğuk havalarda vücut ısısını dengeler.
Görülebilirlik
Fosforlu şeritleri sayesinde gece koşanlar için güvenli bir üründür.

ÖZELLİKLERİ

Composition
Ana kumaş : 91.0% Polyester, 9.0% Elastan
Test lab terrain
Bu tayt, her seviyeden koşusu tarafından laboratuvarda ve sahada test edilmiştir. Koşucuların çoğu tarafından soğuğa karşı koruması bakımından onay almıştır. Kalenji forma, çok rahat yapısı sayesinde koşu egzersizlerinizde size maksimum konfor sağlar. Emmanuel (Kalenji erkek tekstili ürün sorumlusu)
Conçu pour
SOĞUK havalarda koşu yapanlar için tasarlanmıştır.
Garantie
2 yıl

ÖNERİLER

Conseils d'entretien
Ürününüzü diğer renkli kıyafetleriniz ile birlikte rahatça yıkayabilirsiniz. Makinede maksimum 30°C'de yıkayın. Kurutma makinesinde kurutmayın. Ütülemeyin.

İlave bilgiler

Görülebilirlik
Ön kısımda fosforlu logo.
Taşıma kolaylığı
iç kısımda bulunan küçük cebine anahtarlarınızı koyabilirsiniz.

Kullanıcı görüşleri

Not dağılımı
который оказался самым полезным"
OLDUKÇA BAŞARILI 28 Şub 2016 ÜŞÜTMÜYOR - DİNLENDİRİCİ BİRAZ KALIN

%91 Polyester - %9 Elastan kumaştan Türkiye'de yapılmış bir koşu taytı. Ucuz olması nedeniyle biraz çekindim alırken. -5 derece ve altı 10 K soğuk hava koşullarında kullandım. Hiç yormadı, tüm titreşimi emdi, hiçbir hareketi kısıtlamadı (alırken beden ölçülerinize dikkat edilmeli), toplanmadı, diz vermedi, son derece esnek, parlak değil, daha ince dizayn edilebilirdi ama bu hiçbir sorun yaratmadı. Bilinen markaların fahiş ürünleri kadar başarılı.

который оказался самым полезным"
Bacak arası tülerdi 21 Şub 2016 Sıcak ve rahat Bacak arası hemen tülerdi

Bacak arası hemen tülerdi, Uzun süre dayanacağa benzemiyor henüz 4-5 kez kullanıldı.

Wed'ze'nin yanıtı :

Öncelikle Ekiden Men's Warm Running Tights -Black  adlı ürüne yapmış olduğunuz değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ancak yaşamış olduğunuz durumdan ötürü de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
Dilerseniz sizlere tüylenme konusunda ürünün değişimi ya da iadesi konusunda yardımcı olabilmek isteriz. Decathlon'dan satın aldığınız ve beklentilerinizi karşılamayan ürünlerinizi 15 gün içinde iade edebilir ya da 30 gün içinde değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, normal kullanım dışı olduğunu düşündüğünüz bozulma, hasar gibi durumlarda ürünlerinizin 2 yıl boyunca Decathlon güvencesi altında olduğunu da belirtmek isteriz.

Ürünü satın aldığınız mağazamızdaki arkadaşlarımızın siz değerli müşterilerimize bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağını, dolayısıyla sizleri en kısa sürede mağazalarımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı, ürünü internet sitemizden aldıysanız bizlere 0212 640 74 92 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Decathlon'a ve ürünlerimize güvenmeye devam edeceğinize inanıyor, kullanmış olduğunuz diğer ürünlerimiz için de kullanıcı yorumlarınızı beklediğimizi önemle hatırlatmak isteriz.

Bu ürünler de ilginizi çekebilir

SAYFA ÜST KISMI